İletişim E-Katalog
 • Flora Park ve Kent Mobilyaları

  Çocukların Dünyasına Güven & Mutluluk Katar.

  Bizler FLORA PARK ailesi olarak çocuklarımızın düşlerini gerçekleştirmek için çalışıyoruz. Onları güvenli,estetik ve dayanıklı oyun gruplarında eğlenirken görmek, asil amacı çocukları mutlu etmek olan bizleri oldukça sevindirmektedir. Oyun gruplarımızın tamamı Avrupa standartlarına uygun olup çocuklarımızın güvenliği esas alınarak sağlam ve dayanıklı malzemeden imal edilmiştir Kaliteden kesinlikle taviz vermeden müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sizlere daima en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktayız. Bizce alacağınız üründen daha önemli olan bir şey var ; o da firma desteğinin daima sizlerle olmasıdır.

  Çevre Bilinci

  FLORA PARK Doğal kaynakları ve her türlü enerji kaynağını en verimli ve ekonomik şekilde kullanmak, atıkları (Plastik, Hurda,) ve görüntü kirliliğini kontrol altına almak, faaliyetlerimizin çevre ve insan sağlığı üzerindeki olumsuz etkilerini azaltmak, tüm çalışanlarımızı, müşterilerimizi ve Geleceğimizi çevrenin korunması konularında bilinçlendirmek, eğitimle desteklemek, yeni yatırım ve projelerde, teknik, ekonomik ve ticari olanakların elverdiği ölçüde çevreye en az zarar veren teknolojileri kullanmak ve mümkün olduğu ölçüde mevcut yapıda da iyileştirmeler yapmak suretiyle çevreye verilen zararı en aza indirmek.

  Kalite Politikamız

  FLORA PARK, Oyun Grubu sektöründe ileri teknolojiyi kullanarak, kalifiye personeli çalıştırarak ve hizmeti ön planda tutarak ülke ekonomisine katkıda bulunurken, müşteri memnuniyetinden asla taviz vermeden standartlara uygun kalitedeki ürünleri sunmayı ve müşterilerin değişken beklentilerine cevap verebilen bir marka yaratmayı ilke olarak benimsemektedir.